GTA V Online Çalışmayı Durdurdu & Exited Unexpectedly

Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce GTA V aldım DVD'den kurulumu yaptım, ardından 11GB'lık bir update yaptı. Update'i yaparken birkaç kez bağlantı kopuyordu. (Connection to download server lost. Reconnecting) En sonunda bir şekilde indirmeyi bitirdim, Social Club hesabıma giriş yapıp oyuna girdim. Oyunu offline modda oynarken herhangi bir sorun yok ama Online'a girdiğimde çalışmayı durdurdu hatası verip Exited Unexpectedly hatası veriyor. Neyden kaynaklanabilir? Nasıl düzeltebilirim?
Screenshot_10.png
15401164_372116399809363_5780613168342995899_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 gün önce GTA V aldım DVD'den kurulumu yaptım, ardından 11GB'lık bir update yaptı. Update'i yaparken birkaç kez bağlantı kopuyordu. (Connection to download server lost. Reconnecting) En sonunda bir şekilde indirmeyi bitirdim, Social Club hesabıma giriş yapıp oyuna girdim. Oyunu offline modda oynarken herhangi bir sorun yok ama Online'a girdiğimde çalışmayı durdurdu hatası verip Exited Unexpectedly hatası veriyor. Neyden kaynaklanabilir? Nasıl düzeltebilirim?
Eki Görüntüle 203715 Eki Görüntüle 203716

1. Yöntem = Ekran kartını güncellemelisin
2. Yöntem = Gta 5 Uyumluluğuna bak Sağ tık > Özellikler > Uyumluluk > Uyumluluk Modu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı