GTA V Online'da harita nasıl seçilir ?

Emir Özonay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dediğim gibi GTA 5 Online'ım var aylardır hep telefondaki hızlı görev yeri var ordan seçip oynuyorum oyunda yarışı, map'i vs. ama orda otomatik geliyor şansıma ne olursa hiç içimden gelen youtube'dakiler gibi gelmiyor başkalarının kurduğu, seçtiği odalar, haritalar geliyor. Kuracağım yeri bir türlü bulamıyorum. Örneğin yarış bilmem kaçıncı wallride haritası gibi yani. Kendim modu ve haritayı nasıl seçip kurabilirim ?

Heist görevlerini yapmak için ya davet gelince onaylayacaksın yada telefondan yaptığın gibi seçip gireceksin. Yarış, ölüm maçı, LTS, Mission yapmak içinde oyunda iken ESC tuşuna basıp online bölümüne girip ardından job kısmına girip Quick Job a tıklayıp istediğini seçip hızlıca girebilirsin. Aynı bölümde Play Job a tıklarsan istediğin oyunu kendinde kurup otomatik davet gönderebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı