Gta V Orijinal Oyun Alıp Torrent ile İndirmek

rmznkcn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum Social Club Downloader oldukça sorunlu. İntermet hızı yavaş olanlar çok zorluk çekiyor. Sizce oyunu torrent sitelerinden indirsek bir sorun olur mu? Neler yapmamız gerekiyor eğer indirebiliyorsak?

Tuhaf bir cevap olmuş. Ben torrentten indiren bilgili birileri varsa indirdikten sonraki adımları öğrenmek istemiştim. Yine de cevabınız için teşekkür ederim.

Tuhaf bir cevap olmuş. Ben torrentten indiren bilgili birileri varsa indirdikten sonraki adımları öğrenmek istemiştim. Yine de cevabınız için teşekkür ederim.
Sorun olmaz indirin diyorum. Sonuçta hile yok ve aktivasyon isteyecek. Key girince işlem tamamdır.

Key ile filan işiniz yok. Social Club'ın launcherını kurun. Daha sonra torrenti indirip bütün dosyaları GTA V'in dizinine atın. Daha sonra launcher'ı çalıştırın. Kendisi eksik gedik var mı diye bir kontrol eder, ardından sayaç karşınızda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı