GTA V "please run playgtav.exe" hatası

SaltyAuto704

Hectopat
Dün akşam GTA V'e girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. İnternette araştırmama rağmen bir şey bulamadım ve bulduklarım da hiçbir işe yaramadı. Genelde bu hata crackli GTA V'de oluyormuş ama benimki Steam üzerinden alınma. Aklıma gelen her şeyi denedim dosyaları defalarca doğruladım, oyunu silip yedekten tekrar yükledim ama yine olmadı. 2-3 gün öncesine kadar oynuyordum ama. Sebebi nedir ki bu hatanın?

hqdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun benim bildiğim kadarı ile şöyle. Sahte oyunda crack ile oynandığı için windows 10 bu crack dosyasını virüs olarak görüyor ve siliyor. Oyunu başlatılmasına yarayan launcher dosyası.

Size tavsiyem windows 10 antivirüs programının karantinaya aldığı dosyaları gözden geçirmeniz. Oyun ile alakalı veya daha önceden bilmediğiniz bir dosya var ise oradan geri yükleme yapmak veya güvenli olduğunu işaretlemeniz lazım. Şahsen ben böyle yapıyordum ve düzeliyordu.

İkinci olarakta internet üzerinden sadece oyunun launcher dosyalarını indirip kurulu olduğu klasöre atmanız.

Sizin oyun orjinal böyle hata vermesine şaşırdım doğrusu. Umarım düzelir. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı