GTA V "redistributables" dosya hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Semih456465

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 4 aydır menyo mod kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmamıştım. Dün oyuna girdim sorunsuz oynadım fakat bugün oyuna gireceğim zaman oyun açılırken

Önce masaüstü arka plan fotomu gördüm sonrasında aşağıdaki hatayı aldım sonrasında "tamam" bastım ve aşağıdaki hata geldi. Çözümünü bilen var mı?

1692719303938.png

1692719194439.png

Dosya Ekleri

• 1692719174161.png
    1692719174161.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum selam, hala o sorunu yaşıyor musun bilmiyorum üstünden 1 yıl geçmiş fakat hala aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise çözümü şuraya yazıyorum adım adım.
  • İlk öncelikle Rockstar Games'i her taraftan silmemiz gerekiyor, denetim masasından kaldırırsak aynı hatayla kaşılaşırız. Rockstar Games dosya konumuna gidiyoruz daha sonrasın da uninstall dan oyunu kaldırıyoruz. Burdan kaldırdıktan sonra Belgelerim'e giriyoruz ve Rockstar Games dosyasını açıyoruz. GTAV hariç tüm dosyaları siliyoruz.
  • En önemli kısım burası;
Rockstar Games'i C:/Program Files konumuna değil de C:/Program Dosyaları (x86) konumuna Rockstar Games adlı dosya oluşturup onun içine kuruyoruz.
Not: Eğer aynı yere kurarsanız bu sefer de Rockstar Games hatası verir. Eğer ki önceden Program Dosyaları (x86) da kuruluysa bu sefer de Program Files'e kuruyoruz.
- Daha sonra bilgisayara restart atmadan Rockstar Games'i çalıştırıyoruz, daha sonrasın da Epic Games yada Steam üzerinden oyunun dosyalarını doğruladıktan sonra hatamız kesin olarak çözülmüş oluyor.
Not 2: Rockstar Games'i her yerden sildiğinize emin olduktan sonra yapın adımları.

Geri
Yukarı