GTA V Rockstar hesabı kaldırma

İşletim sistemi
Windows 11

Laksed

Hectopat
RAM
16GB 3600 mhz
Ekran kartı
Rx 6900 Xt
Anakart
Asus x570 pro
İşlemci
ryzen 7 5800x
İyi günler. Daha önce Epic Games'de bedavayken GTA V almıştım fakat hile yaparak ban yedim. Şimdi de Steam üzerinden tekrar GTA V aldım fakat RDR2 oynarken ban yiyen Rockstar hesabımı Steam'e bağladığım için GTA V'te de otomatik olarak ona bağlandı. Rockstar hesabımı Steam üzerinden kaldırmamın bir yolu ve farklı bir Rockstar hesabı bağlamamın bir yolu var mıdır?

Rockstar hesabımı tamamen kaldırırsam Rockstar Support üzerinden düzelir mi yoksa direkt GTA V oynayamaz mıyım?

Bir yolu yok iyi olmuş vallahi hile yaptıysan hak etmişsin :D herkes yapıyor ayaklarına da girmeyelim insanlara göre yaşantımızı şekillendireceksek daha çok işimiz var :D

Bir yolu yok iyi olmuş vallahi hile yaptıysan hak etmişsin :D herkes yapıyor ayaklarına da girmeyelim insanlara göre yaşantımızı şekillendireceksek daha çok işimiz var :D
Yok herkes yapıyor diye saçma bi savunmam yok tabi ki hile yapmam yanlıştı. Hile yapmamın bedeli olarak da GTA V'e 272 TL ödedim ve bence Rockstar hesabının değişmemesi çok saçma.
Şimdi araştırıyorum ve Steam account'umu unlinklemek için bir yol buldum sanırım. Rockstar Destek'e yazdım ama umarım dönerler.

Geri
Yukarı