GTA V satan güvenli site önerisi

10-15 TL'ye site önerisi isteyip hemen ardından "Hocam para olsa keşke." şeklinde yorum yapmanıza anlam veremedim. Gerçekten oyunu satın almak mı istiyorsunuz, yoksa buraya hayrına hesap verecek birisini bulmaya mı geldiniz?

Eğer oyuna bu fiyat bandında sahip olmak istiyorsanız en güvenilir yol Epic Games'ten kuponlu indirim döneminde 24,5 TL'ye almanız.
Ne zaman oluyor peki bu kuponlu indirim dönemi?
Bana da :( Belki bir gün oynarım antikacı oluruz bu gidişle.
:(

10-15 TL'ye site önerisi isteyip hemen ardından "Hocam para olsa keşke." şeklinde yorum yapmanıza anlam veremedim. Gerçekten oyunu satın almak mı istiyorsunuz, yoksa buraya hayrına hesap verecek birisini bulmaya mı geldiniz?

Eğer oyuna bu fiyat bandında sahip olmak istiyorsanız en güvenilir yol Epic Games'ten kuponlu indirim döneminde 24,5 TL'ye almanız.
Hocam araya girmek gibi olmasın fakat yanlış anlamışsınız sanırım hocamı. 78.5 TL verecek param yok demek istemiş anladığım kadarıyla.

Hocam araya girmek gibi olmasın fakat yanlış anlamışsınız sanırım hocamı. 78.5 TL verecek param yok demek istemiş anladığım kadarıyla.
Yanlış anladığımı sanmıyorum. Keza ikinci mesajında hayırsever birisini aramış arkadaş. Neyse; dediğim gibi, Epic kuponlu indirim yaparsa en mantıklısı oradan alması olur.

Selamlar, GTA V bedava olmuştu zamanında alamamıştım. Duyduğuma göre 10-15 TL'ye satan yerler varmış öneriniz var mı?
Ben satabilirim ilgileniyorsan dc : xaxaxa#7310

Güvence olarak aracı bulabiliriz mesela yüksek mesajlı forumdan bi arkadaşınız varsa ben ona hesabı veririm , sende ona parayı verirsin sonra o ikimize verir o şekil yapabiliriz.

Geri
Yukarı