GTA V script hook dosyası

Merhabalar. GTA V oyunuma Menyoo yükleyeceğim. Fakat onun için Script Hook V'de lazımmış. Epic Games'teki GTA V uyumlu script hook sadece orijinal sitesinde mevcut. Site günlerdir çökmüş durumda. Elinde Epic Games uyumlu Script Hook V dosyası olan varsa paylaşabilir mi? Mağdur olan tek ben değilim herkesin yararlanması adına rica ediyorum :).

Yalnız uyarayım, bu tür şeyler online oyunda aktif oluyorsa bile kesinlikle ban yemene neden olur. Hikaye modu için kullanacaksan sorun yok, zaten hikaye modunda hileye hiçbir şirket karışmaz. 2. hikaye oyunumda fantezi olsun diye buradan indirip kullanmıştım trainer'ı.

Not: @Silinen üye Epic Games uyumlu olması gerektiği kısmı gözümden kaçmış.

Uyumlu dosya yok, attığımı indirip video'yu uyguladınız mı?
Attığınız dosya Epic Games uyumlu değil, videoda ise Epic Games uyumlu olmayan ve hata veren Script Hook V dosyasını kaldırmayı anlatıyor.
Arkadaşlar Script Hook V, Menyoo Trainer ve Native Trainer Epic Games GTA V için çıkmış. Aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz. Konu kitlenebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı