GTA V Social Club bağlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

GhostHawk

Hectopat
Konuyu hortlattım mı bilmiyorum ama gördüğüm çözümlerde işe yaramadı. GTA V oyununa sahibim Steam üzerinden Online moda gireceğim fakat Social Club'e bağlanmıyor nedenini bilmiyorum bu konu da yardımcı olursanız sevinirim. socialclub.rockstargames.com bu siteye de VPN açarak giriş yapıyorum lakin kapalı iken giremiyorum başka oyunlarda oynuyorum internet üstünden bir sıkıntım yok sorunu bir tek Rockstar Games'de yaşıyorum.

Ek Açıklama 2020-05-10 220819.png
Ek Açıklama 2020-05-10 220920.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bendede aynı hata var ama mobil veriye pc den bağlanamıyorum punkt bana çözüm önerir misin
nasıl bağlanacağım ?
nasıl pc ye mobili bağlıcam ?
Ben de wifi adaptör vardı onunla bağlandım sonra tekrar kabloluya döndüm usb ile telefonu bağlayıp modem yapabiliyorsun internetten nasıl yapılacağına bakarsan öğrenebilirsin videolar var bununla ilgili

Ben de de aynı sorun oluyor Epic Games'ten aldım. İlk başlarda giriş yapabiliyordum ama sonra girmemeye başladım şimdi hiçbir şekilde giremiyorum. Ayrıca Social Club'un int sitesi de yüklenmiyor hiçbir şekilde. Biraz acemiyim pek anlayamadım sebebini. Yanlış bir şey yapmaktan da korktum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sorunu buldum biraz zaman geçti üstünden ama en azından bilgilendireyim. Bizim internet profilimiz güvenli aile profilindeydi, bunu normal profile çektim (internet kimin üstüne ise bizim ki Türk Telekom idi telefon uygulaması üstünden yaptım) herhangi bir sıkıntı kalmadı direk sunuculara bağlandı girdi Conqueror's Blade oyununda da aynı sıkıntıyı yapıyordu indirme yapmıyordu bağlanmıyordu profil düzeyini normale çekerek bu sıkıntı gitti

Bende de bu şeyi alıyorum Rockstar yani Social Club bağlanmıyor. Girerken offline modda giriyor. Sadece GTA V için geçerli benim sorunum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-09_000350.png
    resim_2021-03-09_000350.png
    65,7 KB · Görüntüleme: 68
Anladım. Ondan sonra dediklerimi denedin mi peki?

O zaman size başka bir çözüm yolu söyleyeyim, sorununuz genel bir sorun ve birçok kişi bu sorunu farklı yöntemler ile çözmüş.

ilk önce GTA V dosyalarını Steam aracılığı ile doğrulayın.

1. Ayarlar'a gir.
2. ağ ve Internet'e gir.
3. önüne gelen sayfada biraz aşağıya in ve ağ sıfırlama'ya tıkla.
4. şimdi sıfırla'ya tıkla.

Bundan sonra şunları uygula.

1. Belgeler'e gir.
2. Belgeler'den Rockstar Games'e gir.
3. Social Club dosyasını sil.

Geri dönüşünü bekliyorum.

Kral adamsın yaptım oldu.

Mobil veriye bağlanıp yapmak aklıma gelmişti lakin uygulamamıştım denedim ve oldu modeme geçtim Home basınca ekran geliyor ama arkadaş resimleri yüklenmiyor bu sıkıntı Rockstar ile ilgili herhalde çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için şu anda erişebiliyorum Online oyuncular filan gözüküyor bağlantı başarılı.

Hocam aynı sorun bende de var mobil veriye geçtiğim zaman bağlanıyor ev interneti ile bağlanmaya çalıştığımda olmuyor sorun güvenli internet zımbırtısından kaynaklı onu kapattırınca sorun çözülür iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı