GTA V social club sorunu

yunomuno

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba forumda yeniyim gta 5 i playstore dan aldım önce kodu kullanıp social club dan indirdim geri sayımda falan social club açıktı fakat oyun oynanmaya açıldıktan sonra social club açılmıyo olmadı her şeyi denedim yinede açılmadı daha sonra arkadaşım steamden indirmişti ondan dosyaları aldım denedim yine olmadı hata çıkaran dosyaları sildim repair ettim yine olmadı bu sefer playstore dan verdiği linkleri tek tek indirdim yine aynı hata sadece gta 5 posteri geliyor altta bi yükleme barı da geliyor ama sonrasında social club gelmiyor deli olmak üzereyim lütfen bi yardım edin

arkadaşlar hepinize merhaba forumda yeniyim GTA 5'i Play Store'dan aldım önce kodu kullanıp Social Club'dan indirdim geri sayımda falan Social Club açıktı fakat oyun oynanmaya açıldıktan sonra Social Club açılmıyor olmadı her şeyi denedim yine de açılmadı daha sonra arkadaşım Steam'den indirmişti ondan dosyaları aldım denedim yine olmadı hata çıkaran dosyaları sildim repair ettim yine olmadı bu sefer Play Store'dan verdiği linkleri tek tek indirdim yine aynı hata sadece GTA 5 posteri geliyor altta bir yükleme barı da geliyor ama sonrasında Social Club gelmiyor deli olmak üzereyim lütfen bir yardım edin

Play Store'da GTA V mi var?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı