GTA V'e Türkçe Yama Yüklemek Ban Sebebi Midir?

muhsin0618

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Ben GTA V oyununa Türkçe yama yüklemek istiyorum. Oyunu Rockstar'dan aldım ve Türkçe yamayı yüklediğimde hem online serverler hem de single playerde aktif olacak ve online serverlerde Türkçe yama olduğu için ban yer miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Ben GTA V oyununa Türkçe yama yüklemek istiyorum. Oyunu Rockstar'dan aldım ve Türkçe yamayı yüklediğimde hem online serverler hem de single playerde aktif olacak ve online serverlerde Türkçe yama olduğu için ban yer miyim ?
Ban yemezsiniz. Türkçe yama sadece dil dosyasını değiştirecek ve ayarlar kısmına hiç dokunmadığı için hile olarak algılanmaz, kurabilirsiniz. Şahsen ben kullanıyorum.

Yakın bir arkadaşım Origin'de BF4`e Türkçe yama yükledikten sonra guid numarası üzerinden süresiz ban aldı. Evenbalance, EA kime yazdıysak açmadılar.
Steam'de bu kadar agresifler mi bilemiyorum. Aman dikkat!

O zaman fikrimi tekrardan değiştirdim. Ne yapmam lazım oyunu İngilizce anlayamam ben. Biraz daha bilgi almam lazım bu konuda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı