GTA V'i hangi diske kurmalıyım?

Cookiewipe

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. GTA V oynamak ve aslında daha da önemlisi GTA V FiveM'e girmek istiyorum. SSD'mde yeteri kadar alan kalmadı. GTA V'yi HDD'ye, FiveM'i SSD'ye kursam; FiveM oynarken etkisi olur mu? Yoksa GTA V HDD'de olduğu için farkı olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'dr GTA V inanılmaz yavaş. Ben GTA V'e tıklıyordum, Online açılana kadar Enis Kirazoğlu'nun attığı yeni videoyu izleyip bitiriyordum. Her sene Haziran ayında birer kez GTA V ve San Andreas bitiririm. (2 senedir) bu sene işkenceye biraz daha var. Kısaca yapmayın.

Merhaba. GTA V oynamak ve aslında daha da önemlisi GTA V FiveM'e girmek istiyorum. SSD'mde yeteri kadar alan kalmadı. GTA V'yi HDD'ye, FiveM'i SSD'ye kursam; FiveM oynarken etkisi olur mu? Yoksa GTA V HDD'de olduğu için farkı olmaz mı?

Sorun çıkarmaması için ikisinin aynı diskte olması gerektiğini düşünüyorum.
Her oyunumu HDD'ye kurarım ama GTA'yı asla HDD'ye kurmam.
SSD'de daha seri çalışıyor.

HDD'dr GTA V inanılmaz yavaş. Ben GTA V'e tıklıyordum, Online açılana kadar Enis Kirazoğlu'nun attığı yeni videoyu izleyip bitiriyordum. Her sene Haziran ayında birer kez GTA V ve San Andreas bitiririm. (2 senedir) bu sene işkenceye biraz daha var. Kısaca yapmayın.
Sorun çıkarmaması için ikisinin aynı diskte olması gerektiğini düşünüyorum.
Her oyunumu HDD'ye kurarım ama GTA'yı asla HDD'ye kurmam.
SSD'de daha seri çalışıyor.
Peki RDR2'yi HDD'ye alıp, GTA V'yi SSD'ye yüklesem nasıl olur ? Şu anlık RDR 2 'nin sadece hikayesini oynamayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı