GTA V'i Steam'e ekleme

rysahin

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bugün bir internet sitesinden GTA V Online aldım bir kod geldi Rockstar Games Launcher'dan girip indirmeye başladım. Ben bu oyunu ilerleyen dönemde bilgisayar aldığımda ona da yükleyebilmek adına Steam'e aktarmak istiyorum kodu Steam'e girdim lakin kabul etmedi. Rockstar Games Launcher'dan daha sonra aldığım yeni bilgisayara bunu yükleyebilir miyim? Bir de oyun güncel kalır mı? Aklıma takıldı cevaplarsanız sevinirim :)

Steam'den almadığnız müddetçe sadece Rockstar Games Launcher'da oynayabilirsin, yani Steam'e aktaramazsın. Ama istediğin kadar bilgisayar değiştir, RGL hesabın sende olduğu müddetçe istediğin bilgisayarda yükleyip oynayabilirsin. Son olarak da, oyun her açılışında güncel kontrolü yapacağı için, oyun her zaman güncel kalır.

Rockstar için olan kodu neden Steam'a yazdın, bir de Evet, Rockstar Games Launcher'da güncelleme alıyor. Yani 90.1 olan GTA 5, yakında 93 GB olarak güncellenmiş şekilde bilgisayarına yüklenir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı