GTA Vice City dondurma kamyonu görevi yapılmadan oyun biter mi?

EmreTownley

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 16GB Ekran Kartı: İntel Arc A750 LE 8GB İşlemci: İntel Core i3 12100f
Selam arkadaşlar. Sorunumu anlatayım. Steam'den GTA Vice City aldım dondurma kamyonu görevine kadar geldim. Ve dondurma fabrikasını satın aldım. Oyunun istediği korna çalmam ve insanlarda yanıma gelip dondurma alacaklar. Buraya kadar normal. Ama bende olmuyor. H tuşuna basıyorum olmuyor kontrollere baktım yok yok. Olmuyor. Sonra ben de silmiştim o zaman oyunu. Şimdi bir daha indirdim o yere geldiğimde yine korna çalmıyor. Sorum şu. Bu görevi yapmasak da sadece orayı satın alsam oyunu bitirebilir miyim? İyi günler.

Shift ile korna çalıyor diye biliyorum ayrıca size bir taktik vereyim spray logolu yani tamirci yerinin önünde korna çalın malları sattıktan sonra girin polisler silinsin sonra tekrar çıkın böyle devam edin kolayca yaparsınız.

Sağ olun sanırım anladığıma göre yapmadan oluyormuş yazdıklarınıza göre. İyi günler.

Selam arkadaşlar. Sorunumu anlatayım. Steam'den GTA Vice City aldım dondurma kamyonu görevine kadar geldim. Ve dondurma fabrikasını satın aldım. Oyunun istediği korna çalmam ve insanlarda yanıma gelip dondurma alacaklar. Buraya kadar normal. Ama bende olmuyor. H tuşuna basıyorum olmuyor kontrollere baktım yok yok. Olmuyor. Sonra ben de silmiştim o zaman oyunu. Şimdi bir daha indirdim o yere geldiğimde yine korna çalmıyor. Sorum şu. Bu görevi yapmasak da sadece orayı satın alsam oyunu bitirebilir miyim? İyi günler.
Bende de olmuyordu, TAB ve Shift tuşlarına aynı anda basılması gerekiyormuş.

Geri
Yukarı