GTA Vice City nereden indirilir?

İndirdim ama oyun açılmıyor nasıl açabilirim?

Merhaba öncelikle oyunu Win RAR ile açmalısın sonra exe dosyasını açık yukarı ok tuşuna veya sol maouse tıkına tıklayarak ilerleyin ondan sonra install a tıklayın gelen kısımları ilerleyin ve oyunun kurulumunu bekleyin kurulduktan sonra kısayola sağ tık yapıp dosya konumunu açın kısayolu silin ve testeapp dosyasına sağ tık kısayol olurştur yapın kısayolu istediğiniz yere bırakın ve oyuna girin mouse çalışmayacaktır onun için verdiğim linkten soyayı indirin ve oyunun kurulu olduğu yere atın bu kadar iyi oyunalr dilerim.

İndirecektim Kaspersky'den uyarı geldi virüs var mı?

Hayır mrtden baktım bende yok rahatça oynuyorum.

Merhaba öncelikle oyunu Win RAR ile açmalısın sonra exe dosyasını açık yukarı ok tuşuna veya sol maouse tıkına tıklayarak ilerleyin ondan sonra install a tıklayın gelen kısımları ilerleyin ve oyunun kurulumunu bekleyin kurulduktan sonra kısayola sağ tık yapıp dosya konumunu açın kısayolu silin ve testeapp dosyasına sağ tık kısayol olurştur yapın kısayolu istediğiniz yere bırakın ve oyuna girin mouse çalışmayacaktır onun için verdiğim linkten soyayı indirin ve oyunun kurulu olduğu yere atın bu kadar iyi oyunalr dilerim.

Hayır mrtden baktım bende yok rahatça oynuyorum.

Dediklerini yaptım cannot find 640x480 video mode uyarısı ile açılmıyor oyun sorunun çözümünü biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Grand Theft Auto Vice City 1.11.2023 15_44_24.png
    Grand Theft Auto Vice City 1.11.2023 15_44_24.png
    47,4 KB · Görüntüleme: 47

Geri
Yukarı