Çözüldü GTA Vice City ''No CD/DVD-ROM drive found'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eymentosun

Centipat
Daha fazla  
GTA Vice City'yi yasal olmayan yükledim bu hatayı verdi, nasıl yapacağım?

Ekran görüntüsü 2023-12-17 131248.png

Ekran görüntüsü 2023-12-17 131248.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Crack'e destek yok.
Oyun herhangi bir dijital platformda satılmıyorsa destek var ve kurallara aykırı değil. Gidip kural 19'u okuyun ve gereksiz mesaj yazmayın.

GTA Vice City'yi yasal olmayan yükledim bu hatayı verdi, nasıl yapacağım?

Eki Görüntüle 2055648
Eki Görüntüle 2055648
Oyunun dizinine bunları atman sorunu çözecektir.
Nasıl işe yaramadı? Winrar veya 7-zip ile açabiliyorsunuz tar dosyasını ve içindekileri GTA vice city klasörüne atacaksınız. Attınız mı?
beyaz olan inen dosya onu da atıyımı ve klasördeki atıp değiştir mi diyeceğim ?
Ekran görüntüsü 2023-12-17 213530.png

Nasıl işe yaramadı? WinRAR veya 7-ZIP ile açabiliyorsunuz tar dosyasını ve içindekileri GTA Vice City klasörüne atacaksınız. Attınız mı?

Tar dosyasını klasöre atıp klasörle birlikte mi Vice City'nin kurulu olduğu yere atayım yoksa klasörün içindekiler ile tar dosyasını vcnin kurulu olduğu yere mi atayım. (değiştir diyerek)

Son düzenleme:
beyaz olan inen dosya onu da atıyımı ve klasördeki atıp değiştir mi diyeceğim ?Eki Görüntüle 2056402

Tar dosyasını klasöre atıp klasörle birlikte mi Vice City'nin kurulu olduğu yere atayım yoksa klasörün içindekiler ile tar dosyasını vcnin kurulu olduğu yere mi atayım. (değiştir diyerek)
tar dosyasını boşverin silin ve bunun içindekileri atın. İçinde Türkçe Yama ekran düzeltmesi vs bulunuyor.

Vallahi hocam dosyanın içindekileri attım çift tıkladım bekliyorum yok çalıştırdaki resmon.exe den bakıyorum çalışıyor oyun ama yok görünürde bir şey. Buda görüntüsü hocam..
Ekran görüntüsü 2023-12-17 225059.png

Oyunun orijinal CD sürümünü indirin.

Ben şuankini archive.orgdan indirdim onu da oradan mi indireyim diğerleri pek güvenilir değiller

oyun açıldı türkçe ama yeni oyuna başlarken az bir şey doluyor ve oyundan atıyor

Son düzenleme:
Hocam oyun düşük FPS veriyor. Nasıl düzeltebilirim?
İçerisindeki "III.VC.SA.LimitAdjuster.asi" ve "III.VC.SA.LimitAdjuster.ini" dosyalarını oyunun dosya konumuna atın ve oyun ayarlarından kare sınırlayıcısını aç deyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı