GTA V'te bozulmalar oluyor

amir77

Centipat
Yer
🇷🇺
Daha fazla  
Arkadaşlar nasıl anlatsam arabayla gidince pikseller hareket ediyor veya uzaktayken belli olmuyor. Oyun Ultra ayarlarda, nasıl düzelteceğim? Çok gıcık ediyor. Bir de ara sıra ekran yırtılması oluyor. Monitörüm 144 Hz, aldığım FPS 90-120. Monitörden kaynaklı değil, yani sorunu sadece GTA'da yaşıyorum. Grafik ayarlarını sıfırladım falan düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüzü 60 veya 90hz ye alarak fps sinizi de o değerlere sabitlemeyi dener misiniz?

Ayarların resmini atarmısın?

Ayarların resmini atar mısın?

Evde değilim şu an ayarların hepsi çok yüksek de destekleyenler Ultra da MSAA 4X, yansıma MSAA 2X, FXAA açık. Ayarları yüksek de denediğim de ise durum daha kötü oldu, sadece GTA da yaşıyorum bu sorunu yani ekran kartın da sorun yok. Bir ara silmiştim tekrar yüklediğim de böyle oldu.

V-Sync ayarını dener misin?

Açık, fakat monitör Hz'nden düşük olduğu için etkinleşmiyor.

Monitörünüzü 60 veya 90hz ye alarak fps sinizi de o değerlere sabitlemeyi dener misiniz?
Akşam deneyip haber vereceğim hocam.

Evde değilim şu an ayarların hepsi çok yüksek de destekleyenler Ultra da MSAA 4X, yansıma MSAA 2X, FXAA açık. Ayarları yüksek de denediğim de ise durum daha kötü oldu, sadece GTA da yaşıyorum bu sorunu yani ekran kartın da sorun yok. Bir ara silmiştim tekrar yüklediğim de böyle oldu.

Bu durumda monitör hertzini 90 yapıp FPS’i de 90 değerine sabitlemek çözüm olabilir.

Hocam ne oldu, işe yaradı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı