GTA5 Ultra-High Ayarda Oynatabilecek PC Toplama

Siz öyle diyosanız öyle olsun ama bence ssd böyle bir sistem için kesinlikle gerekli. Eğer bir sisteme 3000 tl veriyosam ve içinde 120 gb bile ssd yoksa bu daha acı verir(benim görüşüm). Ayrıca SSD ile 5sn lik bir kazancımız mı oluyor? Bu kadar insan sadece 5 sn içinmi 300 tl harcıyor?Yapmayın lütfen .

Siz öyle diyosanız öyle olsun ama bence ssd böyle bir sistem için kesinlikle gerekli. Eğer bir sisteme 3000 tl veriyosam ve içinde 120 gb bile ssd yoksa bu daha acı verir(benim görüşüm). Ayrıca SSD ile 5sn lik bir kazancımız mı oluyor? Bu kadar insan sadece 5 sn içinmi 300 tl harcıyor?Yapmayın lütfen .

Ekran kartını upgrade etmek mi kolay yoksa ssd eklemek mi birde böyle düşünün.

Ya ben haksızsınız demiyorum SSD neden tavsiye etmediniz diyorum.O zaman şöyle söyliyim bütçeni 3400 TL yap kardeşim kendine bir tane de 240 veya 250 GB SSD al windows u ona kur.Bana göre çünkü yeni nesil pc lerde SSD olmazsa olmazlardan. Ayrıca arkadaş 5 sn zaman kazandırıyo demişti bence bi o sözünü tekrar gözden geçirsin.

Geçirdim. Bir hata yok birader. Oyunlarda kazancı 5 saniye oluyor , 15 FPS değil (y) Arkadaşın bütçesine göre en iyi sistemi topladık. Dahası yok bu bütçeye.

Bu sistemle GTA 5'i önerilen ayarlarda oynayabilirsiniz.
Karşı çıkanlar lütfen oyunun sistem gereksinimlerine baksın.
BZ7q1v.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı