GTA5'i orijinal yapma

ataince

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şuan torrentten çektiğim crackli GTA5'i oynuyorum. Voidudan key satın aldım. Bu oyunu silmeden orijinale çevirme şansım var mı? Birde silersem torrentten çektiğim iso dosyasıyla yükleyebilir miyim? Yoksa sıfırdan mı indirmem gerekli? Ve de save dosyalarım gider mi?

İşini garantiye al bence, hiç bu işlere girme. Oyunun boyutu çok büyük olduğu için sıkıntılar yaşayabilirsin. Arkadaşlarında dvd li gta var ise ordan kur. Gta 5 de hala eskisi gibi ise save dosyaları, sadece savelerini kurtarırsın eski dosylaları ve crackin verilerini silip dvd den kurar, keyini girersin. İso dosyası 0 ise ve crack barındırmıyorsa kurarsın tabi ki.

İşini garantiye al bence, hiç bu işlere girme. Oyunun boyutu çok büyük olduğu için sıkıntılar yaşayabilirsin. Arkadaşlarında dvd li gta var ise ordan kur. Gta 5 de hala eskisi gibi ise save dosyaları, sadece savelerini kurtarırsın eski dosylaları ve crackin verilerini silip dvd den kurar, keyini girersin. İso dosyası 0 ise ve crack barındırmıyorsa kurarsın tabi ki.

Crack dosyası var ama çalışmıyor. Crack dosyasını atmadan yapabilirim sanırım.

Voidudan direk indirilmiyormu ?

Başlamıyor indirme bir türlü. Ayar oldum.
Adamın kota derdi var galiba :D

Kota derdi yokta internet 25 megabit olduğu için inmesini bekleyemem 12 saat sürer aşağı yukarı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı