Çözüm GTAV kurarken veya açarken "The Rockstar update service is unavailable (code 1)" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
36
Yer
Sakarya
Denetim masasından kullanıcılar bölümüne girip kullanıcı adınızı Türkçe karakter içermeyecek şekilde değiştirin yada yeni bir admin hesabı açıp içinde yine Türkçe karakter olmadan kullanıcı adınızı yazıp o kullanıcı da tekrar açmayı veya oynamayı deneyin.

Kullanıcı adında bu karakterler kullanılabilir:
Aa0
Bb1
Cc2
Dd3
Ee4
Ff5
Gg6
Hh7
Ii8
Jj9
Kk
Ll
Mm
Nn
Oo
Pp
Qq
Rr
Ss
Tt
Uu
Vv
Ww
Xx
Yy
Zz
[TBODY] [/TBODY]

Sanırım var olan kullanıcı adını değiştirdiniz. Steam'de, yeni bir yönetici hesap açmanız ve bu hesabın yukarıdaki karakterlerden farklı karakter içermemesi gerekiyor diye yazıyor. Yeni bir hesap açıp tekrar deneyin.

Son düzenleme:
Arkadaşım denedim yine aynı hatayı veriyor, başka çaresi yok mu?
Yukarıda anlattığımı anlamamışsınız arkadaşta anlatmış hala anlamamışsınız. Konuyu anlayabilen birine yaptırın işlemi.

Örnek olarak nasıl bir ad söyleyebilirsiniz? Hesabı local account üzerinden mi kuralım yoksa yeni mail hesabından mı ? emin olmak için soruyorumda.Daha önceden denedim işe yaramadı,belki hesap kurarken bir yerde yanlış yapmışımdır. (önceden mert98 adını denedim olmadı)

Örnek olarak nasıl bir ad söyleyebilirsiniz? Hesabı local account üzerinden mi kuralım yoksa yeni mail hesabından mı ?
Local olursa daha iyi olur. Örnek olarak mert98 olabilir. Yukarıda kullanabileceklerini zaten yazdım.
Daha önceden denedim işe yaramadı
Önceki konuda code 2 diyordun? Neden bunu uyguluyorsun? Code 2 sorunu server ile alakalı. DNS, Proxy vb. şeyleri kaldır orj. hale getir varsa. Eğer yoksa ip adresi değiştiricilerini kullanabilirsin.

Bugün gelen güncelleme ile bu sorun düzeltilmiştir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı