GTAV Online Butonu Yok

melihd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim GTA 5'im geçen gün oynarken elektrik kesilmesi sonucu gitti. Geri açtığımda normal ve safe mod vardı. Ben normale basınca girişte online butonu yok oldu. Ben gitmesini istemiyorum. Story moddan giriyorum ordada politica öyle bir şey yazıyor anlamadığım için giremiyorum. Yardım edin bu online butonu nasıl geri gelebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun güvenli biçimde kapanmadığı için, elektrik kesilmesinden sonra oyun safe modda açılmış. Bir daha ki girişinde online butonu geri gelecek.

ordada politica öyle bir şey yazıyor anlamadığım için giremiyorum.
Burada politikalarını kabul etmeni istiyor. Karenin içine tıklayıp tik atman lazım. Sonra GTA Online'a girer.

Eğer ayarlar da sıfırlandıysa veya başka birşeyler olduysa belirtmeni isterim çünkü çok muhtemel.

Oyun güvenli biçimde kapanmadığı için, elektrik kesilmesinden sonra oyun safe modda açılmış. Bir daha ki girişinde online butonu geri gelecek.

Burada politikalarını kabul etmeni istiyor. Karenin içine tıklayıp tik atman lazım. Sonra GTA Online'a girer.

Eğer ayarlar da sıfırlandıysa veya başka birşeyler olduysa belirtmeni isterim çünkü çok muhtemel.

Ayarlarda sıfırlanma olmuş. Sadece politikaya tik atıp girebiliyorum.Ama genede online butonu geri gelmedi.Bu arada oyunu steam den aldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı