GTX 1050 İ3 6098P sistem alınır mı?

Vatandan almak zorundayım orda da i5 6400 ve i3 6100 bulunmuyor mecburen böyle oldu.Çok sıkıntı yaşarmıyım oyunlarda işlemci yüzünden ?
hebebe.png

Neden Vatan Bilgisayar'dan almak zorundasın? Kaç yaşındasın?

Tabiri caizse 100 verip 150 alacağın yere, 100 verip 80 alıyorsun böyle yaparak.

Dediğin gibi yaşım küçük olduğu için ailem bilindik bir marka olduğundan ötürü Vatan da ısrarcıyım.Bende isterim tabii 100 verip 150 almak.Sistem hakkında Vatan'dan değiştirebileceğim bir şey varsa lütfen söyle.

3,334.png

Buyur bu sistem çok daha performanslı bir sistem. Zalman Z3 PLUS bu sitede aşırı kullanılan bir kasa bende kullanıyorum gayet memnunum. Kasan ve monitöründen yaptığım biraz tasarrufla işlemcini ve ekran kartını çok daha iyi seviyelere çektim.

İ5 6402P ile ilgili bir şüphen olmasın gayet güçlü bir işlemci zaten dahili gpu kullanmayacaksın birde smart cache özelliği öyle uzaya çıkarmıyor açık konuşayım bizzat bende İ5 6500 var bir fark göremiyorum. Oyun anlamında ise neredeyse fark yok. Seçtiğim monitörde DVI-D var bu her güncel kartta bulunan bir bağlantı.

İçime sinmedi güç kaynağım sertifikalı olsun dersen Zalman Z3 PLUS'ı boş olarak alıp güç kaynağı olarak şunu öneririm bizzat kendim kullanıyorum ben çok daha fazla güç tüketen R9 380 ile rahat rahat yetiyor. Sertifikalı bir model ve gayet sessiz. RX 470 e hayli hayli yetecektir. 12V 450W. Benim nacizane tavsiyem bu sistemi alman yönünde istemem 3.300 e birinin İ3 6098P li bir sistem toplamasını açıkcası.
COOLER MASTER RS-500 B SERİSİ 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı