GTX 1050 i7 3770K 8 GB RAM sistem CS2'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

Kitneliyus

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 1600 MHZ Ram
Ekran kartı
Gtx 1050
Anakart
Asus H61M p20 (G3)
İşlemci
i3 3240
Arkadaşlar şu anda i3 3240 işlemci kullanıyorum ve ekran kartını beslemeye yetmiyor. Oyunda 40-70 FPS alıyorum arada 100 FPS gördüğüm oluyor düşük ayarlarda. Ancak ölüm maçına girdiğimde ise şöyle bir şey oluyor. FPS önce çok iyi başlıyor 70-80 ama sonra oyunun ortalarına doğru FPS'im 20'lere kadar düşüyor ve bu da beni sinir ediyor. MSI Afterburner ile değerlere baktığımda ise işlemci 100% iken ekran kartım 30%-larda. Acaba i7 3770K alsam CS2 de FPS'im düzelir mi? Yoksa inadına yeni ekran kartımı almam gerekiyor? Youtbeda testleri var GTX 1050 ile i7 3770K-NIN. Videoda FPS değerleri iyi güzelde yorumlardaki kişiler aynı donanıma sahibim FPS'im düşük falan yazıyolar. Bende foruma başvurayım dedim.

Hocam bir performans artışı yakalarsınız ama eğer sorununuz deatmatch oynarken aldığınız FPS ise yine rahat oynayabileceğinizi düşünmüyorum. Aynı anda bir çok karakter işlenmesi gerektiği için rekabetçiye göre daha az FPS almanız normal olan zaten.

Hocam şu anda bir YouTuber'i izliyorum. Zwormz Gaming diye. Gavur kanalı youtubda aratırsanız çıkar. Şimdi fark ettim adam i7 4770K ile (3770kdan 2-3 FPS daha iyi sadece) yanına da bir de antika GT 710 ile 10VS10 basit eğlencede adam 50-80 FSP alıyor ya. Hayret bir şey cidden zaten GT 710-UN ne kadar berbat bir kart olduğunu biliyorsunuz. Adam mağara devrinden kalma ekran kartı ile gidiyor 50-80 FPS arası alıyor ben burada 40-70 FPS'leri (5V5) rankedda zor görüyorum. Galiba kaderim o işlemciyi almama bağlı.

Hocam bir performans artışı yakalarsınız ama eğer sorununuz deatmatch oynarken aldığınız FPS ise yine rahat oynayabileceğinizi düşünmüyorum. Aynı anda birçok karakter işlenmesi gerektiği için rekabetçiye göre daha az FPS almanız normal olan zaten.

Bu arada deathmatchte minimum 60 FPS alayım bana yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı