GTX 1050 IP GTX1050 ile aynı mı?

efeknfidn

Decapat
2.ci el GTX 1050 alacağım bir ilan gördüm pazarlık da yapabildim ama ekran kartı GTX 1050 IP. Adama sordum IP ile normali arasında fark var mı diye o da yok dedi sadece GTX 1050 IP'nin boyutu küçük dedi. Ben ilk defa GTX 1050 IP diye bir ekran kartı duydum. Sizce doğru mu?
Bu arada bu soruya cevap verdikten sonra bu soruma da cevap verirseniz sevinirim GTX 1050 daha iyi 950'den biliyorum ama FPS olarak hangisi daha önce çünkü GTX 950 ile oyun FPS testi çekiyolarr ve FPS bana yüksek geldi.

LP çok yüksek ihtimalle "low profile" oluyor yani evet, temeldeki tek farkı boyut. Onun dışında çip olarak diğer kartlardan farkı yok tabii bellek markası vesaire üreticiye göre değişir. Ayrıca soğutma olarak da biraz eksik olabilir ama çok ısınan bir kart değil zaten, sorun olmaz.

LP çok yüksek ihtimalle "Low profile" oluyor yani evet, temeldeki tek farkı boyut. Onun dışında çip olarak diğer kartlardan farkı yok tabii bellek markası vesaire üreticiye göre değişir. Ayrıca soğutma olarak da biraz eksik olabilir ama çok ısınan bir kart değil zaten, sorun olmaz.

Hocam o ilandan vazgeçtim şu an 1050'ler 1700 lira en ucuz 950 ise 1500 lira 200 lira fark değer mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı