GTX 1050 sistem Valorant FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1050 4 GB ve 16 GB RAM ve Intel i7 8.nesil laptopum var ve oynarken düz duruyorum ve fareyi en ufak bir çevirişimde FPS 130-150 arasındayken 30-70 arasına düşüyor ve 144Hz monitör üm oldugu için bu çok göze batıyor. Çözümü var mı?
Not: Bir de ben Windows lisans ımın süresi bittiginde KMSpico kurdum virüs bulaştıysa virüsten dolayı olabılırmı.

Son düzenleme:
GTX 1050 4 GB ve 16 GB RAM ve Intel i7 8.nesil laptopum var ve oynarken düz duruyorum ve fareyi en ufak bir çevirişimde FPS 130-150 arasındayken 30-70 arasına düşüyor ve 144Hz monitör üm oldugu için bu çok göze batıyor. Çözümü var mı?
rezleyem bari :D bu aralar bir şeyler oluyor ama çözemedim
Bu güncellemeden sonra çok fazla FPS drop vs. giriyor. Bir sonraki güncelleme ile düzeltirler diye düşünüyorum.

Büyük ihtimalle oyunla alakalı bir durum dostum, şu an ben de dahil tüm arkadaşlarım Valorant FPS'sinden şikayetçi. Optimizasyon olarak Valorant şu an berbat durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı