GTX 1050 sistemde oyunlarda FPS düşüşü

Adnan34

Decapat
Aşırı saçma olay şu: GTA V örneğin GTX 1050, i5-3340 ve 8 GB RAM ile 55 FPS alıyor Story. Online solo 42 ortalama. Ayarlarda her ayarı denedim. Başka oyunlarda çoğu 90 FPS indik gördüm. Normalde 200 falan Valorant'ta 130 çıkıyor ama savaşta 55-75 arası. Eskiden daha yuksekti. Forza High oynarken artık Low. Sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Çift hocam ben FPS artırmak değil soru FPS iyiydi ama şimdi kotu.

72 73 3098 MHz işi azken de ayni.

Fark etmeden sisteminizin bazı parçalarını kısıtlamış olabilir misiniz? Parçaların kullanımları nasıl? MSI Afterburner programını bir oyunda kullanarak resim atma şansın var mı?

Çift hocam ben FPS artırmak değil soru FPS iyiydi ama şimdi kotu.

72 73 3098 MHz işi azken de ayni.
Bu dediğiniz şeye genelde işlemci sebep olur. Onun dışında bana soracak olursanız problem dediğiniz şey @351633 dediği gibi güncellemeler ile oyunun sistemsel anlamda güçlenmeleri.

PC'ye yakın zamanda bir program kurmuşsanız veya programlarınız güncelleme almışsa sistemi eskisine nazaran daha çok zorluyor olabilir. Aklıma sebep geldikçe yazarım. Umarım sorunun çözülür.
MoraliM çok bozuk pc almistim ucuz ikinci el filim için PSU bozuldu bi kaç parça kaldı satayım duruyor pc ekran kartı tamirli oda bozulacak yakında pc siz kalicam
FPS kötüyse neden arttırmayı dene miyorsun?

Ayrıca, SSD'niz dolduysa ondan ötürü olabilir.

Ve, %temp% klasörünü silin gereksiz dosya doludur.
Yeni formatli
Fark etmeden sisteminizin bazı parçalarını kısıtlamış olabilir misiniz? Parçaların kullanımları nasıl? MSI Afterburner programını bir oyunda kullanarak resim atma şansın var mı?

Valorant az kullanıyor zaten normal 30'larda GTA değişiyor 99 ve 60 arası Ark'ta Full kullanıyordu 60 FPS aliyordum.

Moralim çok bozuk PC almistim ucuz ikinci el film için PSU bozuldu birkaç parça kaldı satayım duruyor PC ekran kartı tamirli oda bozulacak yakında PC siz kalacağım.

Yeni formatli.

Senin adına çok üzüldüm 😔. Bende 12-15 yıllık bir PC kullanıyorum. Umarim ikimizde yakın zamanda daha iyi PC'lere kavuşuruz.

Geri
Yukarı