GTX 1050 Ti Alternatifi 2. El Ekran Kartı Önerisi

Ben sahibinden.com dan çok alışveriş yaptım. Hiç problem yaşamadım. Hem satış yaptım hem satın aldım. Garantisi devam eden faturası olan kutulu temiz ürünlere yönelmeye çalış. PC parçaları kolay kolay bozulmuyor zaten. Bir işlemci 10 yıl dayanıyor bazen.

Evet evi ısıtmak için iyi bir seçenek 780 Ti. 250W güç tüketimine sahip.
Ya bu yardan geçeceksin ya bu diyarı geçeceksin. Diye bir atasözü var kusura bakma ama 75 W güç tüketimi istiyorsan da 1XXX serisini alcaksın gtx 970 desen pahalı en iyisi 780 3gb 384bit ancak msi veya asus almasını öneririm sıcaklık açısından daha karlı olur
GTX 1050 Tİ 4GB'dan daha performanslı ve daha ucuz 2.el ekran kartı var mı?
Gtx 970 evga kullanıyorum çok memnunum öneririm gtx 1060 3gb neredeyse eşit sayılırlar kimi oyunda bu daha güçlü kimi oyunda gtx 1060 ancak tabi garantili bulamayacağın için aldığın mala dikkatli incele testlerini yap

Ya bu yardan geçeceksin ya bu diyarı geçeceksin. Diye bir atasözü var kusura bakma ama 75 W güç tüketimi istiyorsan da 1XXX serisini alcaksın gtx 970 desen pahalı en iyisi 780 3gb 384bit ancak msi veya asus almasını öneririm sıcaklık açısından daha karlı olur
Buyrun.

ASUS GTX 970 TURBO OC - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 578315157

MSI GTX 970 GAMING - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 580326449

SATILIK GIGABYTE G1 GAMING GTX 970 KUTULU ve AKSESUARLI - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 582004646

gtx 780 e göre pahalı demiştim gtx 1050 ti ya göre değil :d ancak gerçekten bir 970 kullanıcısı olarak çok memnunum ancak 780 de fena değil bence
GTX 780 güçlü kart ama çok saçma fiyatlara satılıyor.
O konuda haklısınız gerçekten yani 970 ondan daha üst ve nerdeyse 100 200 tl farklar oluyor ve max güç leride çok değişik + dx11.2 gtx 780 max 600 700 tl olmalı 700 bile fazla hatta
GTX 970 almayı düşünüyorum ama güvenilir satıcı nasıl bulacağım onu bilmiyorum :)
Şu küçük esnaf lar felan var onlara sor onların elinde kalmış oluyor küçük kurumsal olmayan parçacılar vs vs letgo olabilir araştır :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı