GTX 1050 Ti Düşük Performans Sorunu

MrSheriff

Decapat
Merhabalar, bilgisayarımın tam performans vermediğini düşünüyorum. Bunu öğrenebileceğim bir uygulama varsa adını ya da herhangi bir çözüm önerisi biliyorsanız lütfen yardım edin.
  • Ekran Kartım: Nvidia GTX 1050 Ti 4 GB
  • İşlemcim: i7-7700 K CPU 4.20 GHz
  • İşletim sistemim: Windows 10
  • Bu arada bilgisayarım 2 yıllık

Merhabalar, bilgisayarımın tam performans vermediğini düşünüyorum. Bunu öğrenebileceğim bir uygulama varsa adını ya da herhangi bir çözüm önerisi biliyorsanız lütfen yardım edin.
  • Ekran Kartım: Nvidia GTX 1050 Ti 4 GB
  • İşlemcim: i7-7700 K CPU 4.20 GHz
  • İşletim sistemim: Windows 10
  • Bu arada bilgisayarım 2 yıllık
MSI Afterburner ile değerlere bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartınız işlemci yanında zayıf. Dolar düşüyorken bir ekran kartı almanızı öneriyorum.

İşlemcini ekran kartını söylemişsinde ram ne durumda ? single channel'mi dual channel'mi
ram 16 gb dual channel 8gb + 8gb şeklinde
MSI Afterburner ile değerlere bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartınız işlemci yanında zayıf. Dolar düşüyorken bir ekran kartı almanızı öneriyorum.
teşekkür ederim bakacağım bu videoya da fakat bu sene maalesef ki ekran kartı alamayacağım ondan dolayı yeni ekran kartı olayı rafa kalktı diyebiliriz.
Bir sorum daha olacak size ben afterburner indirdiğimde bir oyuna mı girip test edeyim yoksa bilgisayar normal açıkken arkada tüm uygulamalar kapalıyken mi?
@Handsome Reis başkan ben gtadan şerif bir yardimını alırım iyi geceler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı