Çözüldü GTX 1050 Ti Forza Horizon 4 performansı düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sistem:
  • Ryzen 5 1600 AF
  • GTX 1050 Ti
  • 16 GB RAM 8+8 3000MHz
  • 1TB HDD
  • 120GB SSD
1080P'de high ayarda oynuyorum daha 1-2 hafta önce oynadığımda drop girmeyen oyun şimdi droptan oynanmıyor. Video koydum ama nedense droplar azaldı. Sadece Forza da değil, CS:GO'da bile sise bakınca veya içine girince FPS düşüyor. Bunlar önceden olmuyordu. Forza Horizon 5 oynuyorum onda bile bu sorunlar olmuyor orta ayarda kasma donma olmadan oynuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu Steam'den aldıysanız, optimizasyon sorunu normal. Bildiğim kadarı ile Steam versiyonu bozuktu ve bu hala çözülmedi, devam ediyor FH 4 için.
Oyunu Steam'den aldıysanız, optimizasyon sorunu normal. Bildiğim kadarı ile Steam versiyonu bozuktu ve bu hala çözülmedi, devam ediyor FH 4 için.

Tamam teşekkürler.

Oyunu mesajınızı attıktan sonra silmiştim. Şimdi bu sorun düzelmiş midir? Ona göre oyunu indireceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı