GTX 1050 Ti Görüntü Belleğinde Yer Kalmadı Hatası Veriyor

CarlieDenKs

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar, eski ekran kartım olan GTX 750 Ti bozulmasından dolayı yeni olarak 1050 Ti ekran kartını aldım fakat aldığım günden beri oyunları açamıyorum. DDU programı ile eski driverları silip tekrar yükledim, yine çare olmadı. Bir sürü şey denedik arkadaşlarımla. En basit denemek için yüklediğim Valorant adlı oyuna girerken böyle hata vermekte: "Doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı! Ekran kartının gereken minimum belleğe sahip olduğundan emin ol!" Yani aşırı saçma geliyor, ekran kartını hiçbir şekilde kullanamıyorum. Geri gönderebilmem içinde yaklaşık 1-2 günlük sürem kaldı, eğer yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
Şimdiden iyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
@CarlieDenKs Dediğim gibi hocam kart sorunlu. Geri göndermekten başka çare yok. Aynı fiyata başka ekran kartlarına bakabilirsiniz. Öneri isterseniz fiyat söyleyin ona göre

@CarlieDenKs Dediğim gibi hocam kart sorunlu. Geri göndermekten başka çare yok. Aynı fiyata başka ekran kartlarına bakabilirsiniz. Öneri isterseniz fiyat söyleyin ona göre yardımcı olalım.

Gerçekten çok yardımcı olmuş olursunuz bana çünkü söylediğim gibi parçalarla aram pek iyi değil. Sizler için kullandığım diğer modellerimi de yazayım
Intel i5 4460 3.20 GHz
8 GB DDR3 RAM
ASUS H81M-C
Şu anda geri göndereceğim ekran kartımda GTX 1050 Ti, yaklaşık 1500 TL'ye almıştım. Para geriye yattığında onun civarında bir şey almayı düşünüyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim sizlere ...

Gerçekten çok yardımcı olmuş olursunuz bana çünkü söylediğim gibi parçalarla aram pek iyi değil. Sizler için kullandığım diğer modellerimi de yazayım.
Intel i5 4460 3.20 GHz.
8 GB DDR3 RAM.
ASUS H81M-C.
Şu anda geri göndereceğim ekran kartımda GTX 1050 Ti, yaklaşık 1500 TL'ye almıştım. Para geriye yattığında onun civarında bir şey almayı düşünüyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim sizlere ...

Hocam RX 570 altına düşmeyin RX 570 sınır kartınız olsun.

Peki çok teşekkür ederim fakat şu an var olan intel sistemim ile uyumlu bir şekilde çalışır mı kart? Sorularım için kusuruma bakmayın dediğim gibi hiç anlamıyorum iyi geceler dilerim...
@CarlieDenKs Hocam PSU nuz kaç watt?
PSU 500w hocam

@CarlieDenKs Çalışır hocam merak etmeyin. Ram frekansınız biraz düşük olduğu için birazcık düşük performans alırsınız. Ama 1050 Ti ekran kartından çok çok daha iyi performans alırsınız.
Peki gece gece sizleri uğraştırdığım için çok teşekkür ederim. Geri iade edeceğim şirket, şikayetvar da iade alım konusunda baya kötü. Umarım benim başıma gelmez çok teşekkür ederim iyi geceler dilerim...

Geri
Yukarı