GTX 1050 Ti Günümüz ve Gelecek İçin Yeterli midir?

Russian S-400

Hectopat
Ben GTX 1050 Ti alalı 3 ay oldu. Şu an dar boğaz yaşıyorum bilgisyarımda. Yakında RAM, anakart ve işlemci alacağım. Anakart ve RAM'i değilde alacağım. İşlemciyi söylemek gerekirse AMD Ryzen 5 2600 alacağım. Nasıl bir performans sağlarım ve bir soru daha GTX 1050 Ti iyi bir ekran kartı mı? O işlemci ile yayın yapılır mı?
CS GO low ayarlarrda 4: 3 1280x1024 de nasıl bir FPS alırım?
Kullanan varsa düşüncelerini, sıkıntılarını ve fikirlerini alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence günümüz için gayet iyi bir ekran kartı. Ben GT940MX gibi bir ekran kartı ile halen normal veya low ayarlarda 30-45 FPS alıyorum oyunlarda. GTX 1050 Ti şuanda çoğu oyunu yüksek ayarda oynatan bir ekran kartı. Benim kendi görüşümce daha 2-3 yıl tüm oyunları rahatça kaldırır. AMD Ryzen 5 2600 iyi bir işlemci hocam yayın yaparken sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Hocam CS:GO da GTX 1050 Ti + AMD Ryzen 5 2600 yüksek ayarlarda 150 FPS üstü göreceğinizi düşünüyorum. Aşağıdaki videoyuda izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeterli bence, G4560 ile RUST gibi ağır oyunu yayın açarak oynuyorum. Ticari olaya bakarsanız 2060 bile düşük diyenler olacaktır. 1080p için yeterli, ileri teknoloji ne getirir kimse bilemez, İntel dev iken Ryzen 3.nesiller şu an inteli geçecek gibi görünüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı