GTX 1050 TI için 250W PSU

250 Watt'ın yeteceğini sanmam eğer oyunu, yüksek grafik ayarlarında oynarsanız 250 Watt büyük ihtimal yetmez güç kaynağı zorlanıp yanabilir, diğer parçalarada zarar verebilir.

Güç kaynağını tek ekran karti kullanmıyor. 250W PSU sisteme zarar verir. Bunun anakartı var, islemcisi var, o var, bu var. Sisteminizin diger parçalarını bilmiyorum fakat 400W 80+ PSU yetecektir diye tahmin ediyorum. Altını çiziyorum 80+ PSU olmasi önemli etken.

80+ sertifikalı bir PSU almanızı öneririm. Önemli olan verimlilik sertifası ve ortalama 400, 450 veya 500 Watt işinizi görecektir. 400 Watt' ın altına inmenizi önermem.

80+ sertifikalı bir PSU almanızı öneririm. Önemli olan verimlilik sertifası ve ortalama 400, 450 veya 500 Watt işinizi görecektir. 400 Watt' ın altına inmenizi önermem.

Sistemimi GTX 1050 TI ile güncellemek istiyorum. Güç Kaynağım 250 watt. Sorun çıkar mı? Pek de değiştirmek istemiyorum. Nvidia 300 watt demiş galiba ama ben pek de değiştirmek istemiyorum. Bir sorun çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı