GTX 1050 Ti ile Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Umut T.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ilerleyen günlerde Cyberpunk 2077 çıkacak ve sistemim kaldırır mı, kaldırırsa da rahat oynar mıyım sormak istedim.

Sistem:
  • GTX 1050 Ti 4 GB.
  • Ryzen 3 2200G 3.5 GHz.
  • 8 GB RAM 3000 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu oyun çıkmadan anlamak imkansızdır, sistem gereksinimleri siyasilerin verdiği vaatlerden farksızdır. Asıl önemli olan optimizasyondur ve oyun çıkmadan bunu anlayabilmemiz mümkün değildir.

Playing Cyberpunk 2077 on the GeForce GTX 1050 Ti 4GB, which is a 4 year old graphics card will likely have a low FPS of 33 frames per second. That result is taken on High graphics and a screen resolution of 1080p. (sitedeki açıklama)

Site link atmak serbest mi bilmiyorum ama sahip olduğun sistem ile hangi oyundan kaç fps alacağını gösteren site cyberpunk 2077 için high ayarlarda 33fps civarında alabilirsin diyor.

NOT: Benim de 1050ti ekran kartım var ve aynı site rdr2 için bana söylediği fps değerlerinde fps aldığımı belirtmek isterim. 8gb ram ile 30-35 civarındayken 16gb'a yükselttikten sonra 40 civarlarına yükseldi (high-medium ayarlarda)
Playing Cyberpunk 2077 on the GeForce GTX 1050 Ti 4GB, which is a 4 year old graphics card will likely have a low FPS of 33 frames per second. That result is taken on High graphics and a screen resolution of 1080p. (sitedeki açıklama)

Site link atmak serbest mi bilmiyorum ama sahip olduğun sistem ile hangi oyundan kaç fps alacağını gösteren site cyberpunk 2077 için high ayarlarda 33fps civarında alabilirsin diyor.

NOT: Benim de 1050ti ekran kartım var ve aynı site rdr2 için bana söylediği fps değerlerinde fps aldığımı belirtmek isterim. 8gb ram ile 30-35 civarındayken 16gb'a yükselttikten sonra 40 civarlarına yükseldi (high-medium ayarlarda)
+++ üzücü bir haber başka bir inceleme sitesinde gtx 1060 medium ayarlarda 37fps aldığını yazmış. maalesef biz 1050-1050ti'ler için üzücü haber. 1-2 ay daha beklememiz lazım ki oyunu optimize etsinler.

Son düzenleme:
Hiç dert etmeyin. İnternet ortamında çok fazla hatalı yorumlar var. Ben mobil işlemci ve mobil ekran kartı olan 960M kullanarak oyunda 35-30 fps arası gelgitler yaşıyorum. 30 fps gayet akıcı şu durumda. Ram desteği gerekiyor. Ama şart değil.

Geri
Yukarı