GTX 1050 Ti laptop pilde performans çok düşüyor

macitizm

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Thinkpad X1 Extreme
- Intel Core i7 8th vPro Tech
- Nvidia Geforce 1050Ti Max Performance
- 4K Adobe RGB %100 Dokunmatik Ekran
- 32 GB Ram (16x2)
- 1 Tb SSD
- Viewsonic VP2750 Pantone Onaylı Monitör

--
İkinci Bilgisayar:
14inc Macbook Pro M1 Pro
Meslek
Videographer
Lenovo Thinkpad X1 Extreme model laptop pille kullanım anında performans çok düşüyor. Normal performans düşüşünü bekliyorum tabii ki ama YouTube'da Full HD video izlerken bile takılıyor, yeni sekme 5-6 saniyede açılıyor. Bu kadar güçlü bir bilgisayarın pilde performansı beklenenin 1/10u kadar. YouTube'da videoları 2K da izlemek zaten pildeyken hayal.
-Pil yüksek performansta çalışıyor ve temel ayarları performans modunda. Cihazda 32 GB RAM var, GTX 1050 Ti Max performance var ama anladığım kadarıyla pilde hiç çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Thinkpad X1 Extreme model laptop pille kullanım anında performans çok düşüyor. Normal performans düşüşünü bekliyorum tabii ki ama YouTube'da Full HD video izlerken bile takılıyor, yeni sekme 5-6 saniyede açılıyor. Bu kadar güçlü bir bilgisayarın pilde performansı beklenenin 1/10u kadar. YouTube'da videoları 2K da izlemek zaten pildeyken hayal.
-Pil yüksek performansta çalışıyor ve temel ayarları performans modunda. Cihazda 32 GB RAM var, GTX 1050 Ti Max performance var ama anladığım kadarıyla pilde hiç çalışmıyor.

Güç seçeneklerinden yüksek performansı seçerek deneyebilir misin?

Güç seçeneklerinden yüksek performansı seçerek deneyebilir misin?
evet yukarıda da belirttiğim gibi tüm ayarlar yüksek performans için ayarlandı

Maalesef uzun uğraşlar sonucu halen bir çözüm bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı