GTX 1050 Ti LOL formattan sonra FPS sorunu

Arkadaşlar bilgisayara format attım bütün Driver'larım güncel ses Driver'ı hariç ekran kartı falan falan hepsinin Driver'ları güncel fakat bir sıkıntı yaşıyorum arkadaşlar LOL'de 144 FPS üstü aldığım oyun formattan sonra 164 180 gibi FPS veriyor normalde 200-190 verirken bu değer 160'lara vs düştü ve TF'lerde 144'ün altına düşüyor dediğim gibi Driver'larım güncel sorunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama LOL oynarken GPU 1 Intel i5 9600K 3.7GHz şu durumdayken GTX 1050 Ti neredeyse 0 çalışıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Çok garip ya CS GO'da 200-300 FPS alıyorum ve kartım %26'larda çalışıyor ama bunda %0 ile %1 LOL'de.
Bu arada Intel HD Graphics'i yüklemedim bilginiz olsun sadece NVIDIA'yı yükledim.

Ekran Alıntısı 1.PNG

Ekran Alıntısı 2.PNG

%0'da çalıştığıda oluyor ayrıca ekran kartımı çıkartıp onboarda bağladığımda da görüntü alamıyorum dostlarım MediaMarkt'tan aldım PC'yi format atmadan önce hiçbir sıkıntı yokken şu an var ne oluyor yardım eder misiniz diğer şeyleri de atıyorum buraya.

e.PNG

Not: Driver'larım güncel sadece Intel HD Graphics yok sıkıntı etmiyeceğini düşünüyorum oyun oynarken GTX 1050 Ti kullanıyorum.

5.PNG

7.PNG

Arkadaşlar 6 falan oldu ama FPS halen düşük TF'lerde 144'ün altına düşüyor GTX 1050 Ti kullanıyorum.
Sistemim.
i5-9600K 3.7GHz.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti.
Prime H310M-K r2.0.
64 Bit.
VGA kablosu.
Arkadaşlar bu arada onboarda bağladığımda görüntü vermiyor Intel'in kısmı ekran kartını da çıkarıyorum onboarda takıyorum bu arada yok mu bu forumda bana doğru düzgün ve 7/24 aktif yardım olabilecek birileri.
Ve şunuda söyliyim hepsi formattan sonra oldu.
Driver'larım falan güncel şuda PC yük altında değilkenki değerler.

4.PNG

1.PNG

Bir de ara ara oyundan atıyor oyundan attığında bazen Intel işlemci kullanımı %70'lere çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ekran kartı kullanımı o şekilde ölçülmez, Afterburner ile değerlere oyun içerisinde nasıl bakılır bir bak bu bir. İkincisi LoL ve CS:GO gibi oyunlar tekli işlemci gücüne daha çok bel bağlayan oyunlar. Zaten %100 çalışmaz ekran kartı. Üçüncüsü de ben de 1050Ti kullanıyorum ve bende de LoLde FPS düşüşü var. Sorun cihazında değil. Ya LoLde ya da NVIDIAnın son yaptığı güncellemede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı