GTX 1050 Ti Nasıldır?

Bende MSI GTX 1050Tİ 4 GB 128 bit olanından 1 yıldan beri kullanıyorum. "Güçsüz, çöpe atmakla eş değer" diyorsunuz neye göre böyle yorumlar yapıyorsunuz ne sıkıntısı var izah ediniz bende bileyim.

Bende MSI GTX 1050Tİ 4 GB 128 bit olanından 1 yıldan beri kullanıyorum. "Güçsüz, çöpe atmakla eş değer" diyorsunuz neye göre böyle yorumlar yapıyorsunuz ne sıkıntısı var izah ediniz bende bileyim.
Aslında iyi bir kart ama alternatif olarak RX serisinin daha öne çıktığı da aşikâr, kesinlikle çöp kart değil benim açımdan sadece şimdi bu kartı alıp ilerde "keşke...... kartını alsaydım"dememesi için uğraşıyoruz :).

"Sıfır alacaksan" dedim. 1.200 TL'ye satılıyor ancak performans olarak 850-900 TL'ye, hatta KDV indiriminde 760 TL'ye kadar düşen RX 570'in yanına bile yaklaşamıyor.

İlk zamanında çok iyi bir karttı ancak fiyatı aşırı derece arttığı için tavsiye etmiyorum onun yerine RX 570 ya da butçenizi biraz daha artırıp RX 580 alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı