GTX 1050 Ti R3 3100 sistem RDR2'de kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 11

EfeMetin

Decapat
Daha fazla  
1050 Ti 4 GB.

16 GB RAM.

1250 GB SSD.

AMD Ryzen 3 3100.

Hangi ayarlarda oynar isem 60 FPS'nin üzerine çıkabilirim?

Yani FSR 3.0 ve Frame Generation ile 1080p ultrada mı oynuyorsunuz? Çok iyiymiş öyleyse bir deneyeyim ben de modları kurmayı.

Bazen 1080p bazen 900p oynuyorum, keskinlik değerleri Full ve birkaç grafik modu kurulu şu an. PureDark'ın framegen modu bu arada.

Ne yalan söyleyeyim bana pek ultraymış gibi gelmedi görüntü. Bulanıklaştırma efekti verilmiş gibi.

Modun ilk sürümü, FSR kalitesi çok iyi değil zaten keskinlik Full'de ama güzel olmuyor gene de.

Modun ilk sürümü, FSR kalitesi çok iyi değil zaten keskinlik Full'de ama güzel olmuyor gene de.

Bir ona ayar çekmeleri lazım. 6600 XT kullanırken FSR 2.0 denemiştim RDR2'de bayağı netti görüntü. Bir de sabit duruyorsun burada hareket halinde rahatsız etmiyordur umarım.

Bir ona ayar çekmeleri lazım. 6600 XT kullanırken FSR 2.0 denemiştim RDR2'de bayağı netti görüntü. Bir de sabit dfuruyorsun burada hareket halinde rahatsız etmiyordur umarım.

Aslında DLSS modu kurup deneyesim var, modu kapatınca bulanıklık neredeyse tamamen düzeliyor. FSR kapalı iken modu açınca güzel gözüküyor fakat FSR açılınca işler değişiyor.

Aslında DLSS modu kurup deneyesim var, modu kapatınca bulanıklık neredeyse tamamen düzeliyor. FSR kapalı iken modu açınca güzel gözüküyor fakat FSR açılınca işler değişiyor.

Mod kandırmaya yarıyor yalnızca yine FSR tabanlı çalışacak DLSS modu kursan da. Etkileşime gireceği bir Tensör çekirdeği, optik akış hızlandırıcı yok kartta sonuçta.

Belki keskinlik ayarını yamultmuşlardır, eskiden de oluyordu.

Geri
Yukarı