GTX 1050 Ti Sistem Açılışta Logoda Kalıyor

can7744

Decapat
Daha fazla  
Merhaba MSI A320M Pro VH+ anakartım var. Windows 10 kullanıyorum MSI GTX1050 Ti ekran kartı 4 GB G.Skill Ripjaws 16 GB çift slot RAM kullanıyorum. PC açılışta logoda takılı kalıyor hızlı başlatmayı kapattım, yine de düzelmedi. BIOS güncel sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Önceden böyle bir sorun yoktu sonradan oluşmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba MSI A320M Pro vh+ anakartım var. Windows 10 kullanıyorum MSI GTX1050 Ti ekran kartı 4 GB G.Skill Ripjaws 16 GB çift slot RAM kullanıyorum. PC açılışta logoda takılı kalıyor hızlı başlatmayı kapattım, yine de düzelmedi. BIOS güncel sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Önceden böyle bir sorun yoktu sonradan oluşmaya başladı.

Bu soruna bootloop deniyor. İnternetten aratarak bir çözüm bulabileceğini düşünüyorum.

Merhaba MSI A320M Pro vh+ anakartım var. Windows 10 kullanıyorum MSI GTX1050 Ti ekran kartı 4 GB G.Skill Ripjaws 16 GB çift slot RAM kullanıyorum. PC açılışta logoda takılı kalıyor hızlı başlatmayı kapattım, yine de düzelmedi. BIOS güncel sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Önceden böyle bir sorun yoktu sonradan oluşmaya başladı.

Bulduğum bir kaynakta BIOS ayarlarından UEFI ve Legacy'i açın diyor.

Bu soruna bootloop deniyor. İnternetten aratarak bir çözüm bulabileceğini düşünüyorum.

Bulduğum bir kaynakta BIOS ayarlarından UEFI ve Legacy'i açın diyor.

Onu da denedim bir faydası olmadı. Arkadaşım ekran kartını sök silgiyle sarı yeri temizle dedi ama bakalım deneyeceğim bir ara.

İşlemci ya da anakart sorunu çıkıyor genelde.
Ne yaptıysam düzeltemedim format atmak istemiyorum. Sonradan böyle olmaya başladı. Hiçbir yerde çözümü yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı