GTX 1050 Ti Sistem CS:GO Düşük FPS Sorunu

Adilowski79

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce masaüstü PC topladım.

Özellikleri:
  • GTX 1050 Ti
  • Intel 3600
  • 8 GB RAM
  • 1 TB harddisk
CS:GO oynarken bu sabaha kadar 200 FPS alıyordum minumum, fakat şu an 25-30 arası gidip geliyor. Ne oldu bir türlü anlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 hafta önce masaüstü PC topladım.

Özellikleri:
  • GTX 1050 Ti
  • Intel 3600
  • 8 GB RAM
  • 1 TB harddisk
CS:GO oynarken bu sabaha kadar 200 FPS alıyordum minumum, fakat şu an 25-30 arası gidip geliyor. Ne oldu bir türlü anlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
Sistemin CS:GO'da yüksek fps alabilecek kapasitede. Sorununu multiplayer oynarken yaşıyorsan internet bağlantını kontrol etmelisin. Bağlantı sorununu kendin çözemezsen kullandığın internetin müşteri hizmetleriyle iletişime geçersen çözüm yolu bulurlar. Single playerda da böyle bir problem söz konusuysa oyunun dosyalarında hata oluşmuş olabilir. Donanımsal olarak düşünürsek overclock söz konusuysa işlemcini yada ekran kartını yakmış olabilirsin. :D Yok efendim ben overclock yapmadım diyorsan işlemci fanının tozunu alabilirsin. Bilgisayarın hasar almış olabilir. Ekran kartının soketine ve RAM'lerin RAM soketlerine düzgün oturup oturmadığını kontrol edebilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı