GTX 1050 Ti sistem ekranı gelmiyor

Yunusemrre01

Hectopat
Bilgisayar video failure tdr hatası verdi zaten arada bir de yapıyordu fakat bu hata geldikten sonra bilgisayar kapandı açıldı birkaç dk sonra ekran dondu hiç tepki vermedi sonra tekrar kapatıp açmak istedim ekran gelmiyor ama kasa da fanlar vs dönüyor işim vardı çözüm önerisi olan yazsın.
Donanım: Ekran kartı ASUS GTX 1050 Ti.
İşlemci Intel i5 7400.
Anakart ASUS Prime B250M.
İşletim sistemi Windows 10 son sürüm ve tüm sürücüler güncel.

VIDEO_TDR_FAILURE hatası ekran kartınızda bir sorun olduğuna işaret. DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Sorunun tam olarak ne ile ilgili olduğunu öğrenebilmemiz içinde dump dosyalarınızı paylaşın.

Bilgisayar video failure tdr hatası verdi zaten arada bir de yapıyordu fakat bu hata geldikten sonra bilgisayar kapandı açıldı birkaç dk sonra ekran dondu hiç tepki vermedi sonra tekrar kapatıp açmak istedim ekran gelmiyor ama kasa da fanlar vs dönüyor işim vardı çözüm önerisi olan yazsın.
Donanım: Ekran kartı ASUS GTX 1050 Ti.
İşlemci Intel i5 7400.
Anakart ASUS Prime B250M.
İşletim sistemi Windows 10 son sürüm ve tüm sürücüler güncel.

Ekran kartını çıkartıp anakart üstünden görüntü almayı deneyin.

VIDEO_TDR_FAILURE hatası ekran kartınızda bir sorun olduğuna işaret. DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Sorunun tam olarak ne ile ilgili olduğunu öğrenebilmemiz içinde dump dosyalarınızı paylaşın.

Siz yazmadan önce bir şekilde bilgisayarı açmayı başardım ekran kartı sürücülerini kaldırıp baştan kurdum düzeldi ama yine de kontrol etmeniz için buraya dump dosyalarını sizinle paylaşıyorum. link: technopat.rar

Yeni konular

Geri
Yukarı