GTX 1050 Ti sistem GTA 5'te FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

KaraTonga

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 daha önce de oynadım ama Steam'dan almıştım. Hiç sorun yoktu. Sıkıntı falan yaşamıyordum. Yüksek ayarlarda rahat 60FPS oynuyordum. Bir ara bilgisayara format attım, bir de Epic Games'den indireyim dedim. 1 hafta olmadı indireli, sürekli FPS düşmesi yaşıyorum. Oyun 90FPS normalde, birden 2'ye düşüyor. 10 saniye donuyor ve normale dönüyor. Sürekli tekrarlıyor bunu. Online'da da aynı şey var, arkadaşımla oynarken birden donuyor. 10 saniye sonra left oluyorum.

İşlemcim: Intel(r) Core(tm) i7-4770K cpu@ 3.50GHz
RAM: 8 GB.
Sistem türü: 64 Bit.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Depolamada sıkıntı olabilir. Ayrıca RAM'iniz düşük kalmış. GTA 5, 8'in üstüne çıkabiliyor online da şehir içinde.

HD Tune ile depolamanızı test eder misiniz?

GTA 5 daha önce de oynadım ama Steam'dan almıştım. Hiç sorun yoktu. Sıkıntı falan yaşamıyordum. Yüksek ayarlarda rahat 60FPS oynuyordum. Bir ara bilgisayara format attım, bir de Epic Games'den indireyim dedim. 1 hafta olmadı indireli, sürekli FPS düşmesi yaşıyorum. Oyun 90FPS normalde, birden 2'ye düşüyor. 10 saniye donuyor ve normale dönüyor. Sürekli tekrarlıyor bunu. Online'da da aynı şey var, arkadaşımla oynarken birden donuyor. 10 saniye sonra left oluyorum.

İşlemcim: Intel(r) Core(tm) i7-4770K cpu@ 3.50GHz
RAM: 8 GB.
Sistem türü: 64 Bit.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
Sıcaklık değerlerinizi paylaşırmısınız?

Geri
Yukarı