GTX 1050 Ti Sistem Ne Kadar Dayanır?

KagaNTeamLore

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu arkadaşım için açtım. Antalya Muratpaşa Fener Mahallesi Vatan Bilgisayar şubesine arkadaşım gitmiş ve 1800 TL'ye GTX 1050 Ti (Donanım Arşivi) sistemi söylemiş, oradaki adamda 6-7 ay dayanmaz demiş, sizce ne kadar doğru? Çocuk kaç yıldır bilgisayar almak istiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu Vatan'a güvenmeyin diye kaç defa söyleyeceğiz? O kanalı bende takip ediyorum ve GTA 5 Ultra oynatan sistem cidden 6-7 ay dayanmaz diyorlar. İnanmayın şunlara.

Hahaha deseymiş arkadaşınız da.. ne günlere kaldık ya, Türkiye'nin en popüler teknoloji marketinde çalışan adamın vizyonuna ve misyonuna bak...

İhtiyaçlar belirler ama en az 2-3 yıl sorunsuz götürür.

Sistemi bilmiyorum tabii ekran kartı bazında konuştum.

Gerçektende vatana gitmeyin. Arkadaşımda GTX 970 Vardı Vatan'a gittik sorduk beş para etmez bir ekran kartı demişti.

Vatandaki elemanların amacı daha pahalı şeyler satmak. Onların dediklerine güvenmeyin. Bazen kafanızın dikine gitmeniz daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı