GTX 1050 Ti Sistem Önerisi

Herkese selamlar. Yaz için oyuncu sistemi toplamayı düşünüyorum monitör dahil. Kendimce bir şey topladım Eksen Bilgisayar'dan. Size atayım iyiyse veya eklenmesi gereken bir şeyler veya kendi topladığınız bir sistem varsa fikirlerinize açığım. Buyrun sistem;

Anakart:ASUS PRIME B350M-K - AMD B350 AM4 DDR4 Anakart

İşlemci:AMD Ryzen 3 1300X işlemci + Wrait Cooler

Ekran Kartı:MSI GEFORCE® GTX 1050 TI 4GT OC - 4GB GDDR5 Ekran Kartı

RAM:HI-LEVEL 8GB, DDR4-2133MHz, Bellek, Kutulu - HLV-PC17066-8G

HDD:WD Blue WD10EZEX, 3.5", 1 TB, 7200Rpm, SATA, Hard Disk Drive

SSD:HI-LEVEL Ultra HLV-SSD30ULT/120G, 2.5", 120GB, SATA3, SSD

Kasa:GAMEPOWER ATLAS - Power Yok 2X120mm Mavi LED Fanlı Şeffaf Akrilik Yan Panel

PSU:HIGH POWER 500W 80+ Bronze Kırmızı Fanlı Güç Kaynağı (HPE-500BR-A12S)

Monitör:ACER K222HQLBD, 21.5", 1920x1080, 5ms, Full HD, Siyah, LED Monitör

Buyrun sistem önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Yaz için oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorum monitör dahil. GTA 5, PUBG, CS:GO gibi oyunları ve benzer oyunları ultrada oynatsın istiyorum. Bütçem 3500, asla da geçemem. Mümkünse parçalar tek bir site üzerinden olsun. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 TL'ye Ultrada açan bilgisayar bulmak imkansız.
Monitörü çıkarmanız gerekmekte, yine Ultra değil orta ayarlarda oynayabilirsiniz bazı oyunları.

Dolar kurundaki artışla bu bütçe ile sistem toplamanız biraz zor. Tavsiyem elinizdeki bütçeyi dolara çevirmeniz, en azından zarar etmezsiniz.

GTA 5, CS:GO, LOL, gibi oyunlar tamamda. PUBG'yi 5k-6k'lık PC'ler bile zor Ultrada açıyor. Ama yine de bu fiyata alabileceğin en iyi moitörlü PC bu. Nanokatalog.com'dan alabilirsin.

1526120603085.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı