GTX 1050 Ti sistem The Witcher 3 kaldırır mı?

430518

Hectopat
Arkadaşlar Steam'de geziyordum The Witcher 3: Wild Hunt'ın 11 ₺'ye düştüğünü gördüm. Alacaktım fakat aklıma bir soru takıldı. 1050 Ti The Witcher 3 kaldırır mı?
Sistemim şöyle:
Ekran kartım: GTX 1050 Ti 4 GB.
İşlemci: Intel i5-7500
Ana kartım: H110M Gaming.
RAM: 16 GB.
Bu arada evet videoları izledim fakat yani tam olarak güvenemedim çünkü en yenisi 3 yıl önce falan. Hani Ultra ayarlarda oynayayım falan derdinde değilim. Gerekirse en düşük ayarlarda bile oynarım. Sizce oynatır mı?

3 yıl önceki Witcher 3 ile şu ankinin performans anlamında pek bir farkı yok ki zaten, çoğu 1050 Ti benchmark videosunda hangi değerleri hangi kalitede alıyorsa sen de onu alırsın.

Ortalama 50-60 FPS rahat oynarsın.

Ben 1050 2gb versiyonla dahi cayır cayır oynadıysam sen se oynarsın. Çok ta güzel bir oyundur sana iyi oyunlar.

Böyle soruların olduğunda dostum hemen öğrenmek için google amcada "Can You Run İt" diye bir site var oradan bakabilirsin

Kaldırır kasmaz ama 15 liralık game of the year edition almanı tavsiye ederim. Bütün DLC içinde komple oyun oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…