GTX 1050 Ti sistemde düşük gecikme oranı modu nasıl olmalı?

İşletim sistemi
Windows 10

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Bu konuyu çok araştırdım ama istediğim net bilgiye ulaşamadım. Sistemim R5 3500X, GTX 1050 Ti bu ayar açık mı olmalı yoksa Ultra mı olmalı? PUBG(70-100FPS), CS:GO(250-400FPS), BF (100-200FPS) oynuyorum genellikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu çok araştırdım ama istediğim net bilgiye ulaşamadım. Sistemim R5 3500X, GTX 1050 Ti bu ayar açık mı olmalı yoksa Ultra mı olmalı? PUBG(70-100FPS), CS:GO(250-400FPS), BF (100-200FPS) oynuyorum genellikle.
Tavsiyem genel de 3d uygulamasının karar vermesine izin vermen olacaktır,
1.png

3D ayarların yönetilmesin kısmına girip , programa özel ekran kartı ayarlarını ayarla - Oynadığın oyuna göre yani
2.png
3.png

Programa özel ayar kısmından gecikmeyi Ultra ya al -tavsiye-

Tavsiyem genel de 3D uygulamasının karar vermesine izin vermen olacaktır,Eki Görüntüle 1730116
3D ayarların yönetilmesin kısmına girip, programa özel ekran kartı ayarlarını ayarla - oynadığın oyuna göre yaniEki Görüntüle 1730119Eki Görüntüle 1730120

Programa özel ayar kısmından gecikmeyi Ultra ya al -tavsiye-

Okuduğum birkaç makaleye göre 60-100FPS arasında işe yarıyormuş CS:GO da işe yaramaz diye düşünüyorum sadece PUBG de açayım o zaman ,bazıları da FPS düşüyor yazmış kafam karıştı🙄

Okuduğum birkaç makaleye göre 60-100FPS arasında işe yarıyormuş CS:GO'da işe yaramaz diye düşünüyorum sadece PUBG de açayım o zaman, bazıları da FPS düşüyor yazmış kafam karıştı🙄

Sisteme göre değişebiliyor bu yüzden dediğim yolla yaparsan hem ekran kartı ayarlarıyla uğraşmayıp programa özel deneme yanılma yoluyla farkı anlarsın.

Okuduğum birkaç makaleye göre 60-100FPS arasında işe yarıyormuş CS:GO'da işe yaramaz diye düşünüyorum sadece PUBG de açayım o zaman, bazıları da FPS düşüyor yazmış kafam karıştı🙄

İkincisi kafan karışmasın kanka FPS düşüyorsa ayarı kapatırsın tekrar.

Sisteme göre değişebiliyor bu yüzden dediğim yolla yaparsan hem ekran kartı ayarlarıyla uğraşmayıp programa özel deneme yanılma yoluyla farkı anlarsın.

İkincisi kafan karışmasın kanka FPS düşüyorsa ayarı kapatırsın tekrar.

Dediğniz gibi sadece PUBG de ultraya aldım en düşük 6.9ms frametime aldım kapalı yaptım yine en düşük 6.9ms frametime aldım anlamadım bu işten.

Geri
Yukarı