GTX 1050 Ti sistemde GTA 5 Lester görevine başlayınca oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Noexz

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Gtx 1050 ti
İşlemci
Amd Ryzen 5 1600
Steam'den GTA 5'i satın aldım ve gayet güzel oynuyordum ancak hikaye modunda Lester görevine başladıktan sonra haritada hiç açmadığım yerlere gitmemi istiyor, o yerlere gidince oyun bir anda donuyor. Ekranda texture pack'ler yüklenmiyor ve sonra oyundan atıyor. Steam'de dosyaları doğrularken 5 dosya eksik olarak gözüküyor ve indirilecek yazıyor ancak indirilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleme işleminin doğrudan başlaması gerekiyor arka planda açık olan bir şey buna neden olmuş olabilir mi? Oyunun klasör adını değiştirip oyunun yeniden inmeye başlamasını sağlayın sonra durdurup aynı hale getirip dosyaları doğrulayın.

Yükleme işleminin doğrudan başlaması gerekiyor arka planda açık olan bir şey buna neden olmuş olabilir mi? Oyunun klasör adını değiştirip oyunun yeniden inmeye başlamasını sağlayın sonra durdurup aynı hale getirip dosyaları doğrulayınn

Yükleme işleminin doğrudan başlaması gerekiyor arka planda açık olan bir şey buna neden olmuş olabilir mi? Oyunun klasör adını değiştirip oyunun yeniden inmeye başlamasını sağlayın sonra durdurup aynı hale getirip dosyaları doğrulayın.
Tekrar kontrol ettim ve dosyaların hepsi tam gözüktü Oyuna girdim Bu sefer dondu tekrardan o bölgeye girince Sonra az daha ilerledim ve tekrardan oyundan attı ve şimdi tekrardan 5 dosya doğrulanmadı yazıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı