GTX 1050 Ti ve i3-7100 sistem kasıyor

Sloty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemim yukarıda yazıyor. 2018'den beri aktif kullanıyorum ama artık çoğu oyunda performans sıkıntıları yaşıyorum. Sebebi nedir ve önerileriniz neler?

Peki şey soracağım 8 gb RAM'i Satıp 2x4 yapsam mı Mantıklı olur yoksa para verip 8 gb daha mı alayım RAM önerinizi beklerim şu anlık fana gerek yok.
8 gb ram çok büyük AAA oyunları çalıştırırken sisteme yetmeyebilir. 2x4 şeklinde kullanman performansa etki eder. Fakat ben sana 8 gigabyte aynı model ram almanı şiddetle öneririm.

8 gb ram çok büyük AAA oyunları çalıştırırken sisteme yetmeyebilir. 2x4 şeklinde kullanman performansa etki eder. Fakat ben sana 8 gigabyte aynı model ram almanı şiddetle öneririm.
tamamdır saol
Sisteminize artık bakım yapmanız gerekmekte öncelikle termal macun yenileme ve fan temizliği yapınız kasanızın içini de temizleyiniz tabii.
Onun dışında disklerinizi CrystalDiskInfo HD Tune gibi programlardan durumunu kontrol edin.
Bir de şey soracağım RAM takviyesi yapmamı önerir misin ve de mesela ben 2020 de Forza Horizon 4 oynuyordum Full ayarlar her şey Full de sabit 100 FPS alıyordum hatta arkada Chrome bile açıktı video falan açıyordum ama şimdi Apex'te bile mediumda kasmalar oluyor sence bu işlemciden mi kaynaklı RAM'den mi çünkü işlemcim garip şekilde çok ısınıyor ve aşırı kullanım oluyor.

Son düzenleme:
Tamamdır sağ ol

Bir de şey soracağım RAM takviyesi yapmamı önerir misin ve de mesela ben 2020 de Forza Horizon 4 oynuyordum Full ayarlar her şey Full de sabit 100 FPS alıyordum hatta arkada Chrome bile açıktı video falan açıyordum ama şimdi Apex'te bile mediumda kasmalar oluyor sence bu işlemciden mi kaynaklı RAM'den mi çünkü işlemcim garip şekilde çok ısınıyor ve aşırı kullanım oluyor.

Isınma sorununu çözdükten sonra test edersin gerekirse eklersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı