GTX 1050 Ti ve R5 Pro 4650G sistem ne kadar götürür?

NOHA

Picopat
  • Ekran kartım: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • İşlemcim: Ryzen 5 Pro 4650G
  • RAM: 8 GB (8x1) 2400 MHz

Bu sistem daha ne kadar götürür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar götürürden kasıt nedir? Normal kullanımda bozulana kadar daha yıllarca dayanır. Yeni nesil oyunlar için ise ömrü dolmuş bu sistemin.

Ne kadar götürürden kasıt nedir? Normal kullanımda bozulana kadar daha yıllarca dayanır. Yeni nesil oyunlar için ise ömrü dolmuş bu sistemin.

Normal kullanımda Windows sağ olsun sistem yetersiz kalabilir, Linux tarafına geçmesi daha iyi olur ileriki senelerde.

Yeni nesil oyunlara ilgim yok hocam. Ben daha çok GTA V Eski COD ve BF oyunları birde arada sırada outlast, NFS Heat, The evil within 1 ve 2, Back 4 Blood, Left 4 Dead 2 ve CS2 oynuyorum.

Normal kullanımda Windows sağ olsun sistem yetersiz kalabilir, Linux tarafına geçmesi daha iyi olur ileriki senelerde.
Linux kullanmam hocam ben.

Windows fanboyu gibi birşeyim.

Yeni nesil oyunlara ilgim yok hocam. Ben daha çok GTA V Eski CoD ve BF oyunları bir de arada sırada Outlast, NFS Heat, The Evil Within 1 ve 2, Back 4 Blood, Left 4 Dead 2 ve CS2 oynuyorum.

Linux kullanmam hocam ben.

Windows fanboyu gibi bir şeyim.

Bu sisteme 1 adet daha aynı RAM'den ekleyip 16 GB Dual yaparsan ve Windows 11 yüklersen bozulana kadar kullanırsın. İşlemci yeterince güçlü o oyunlar için. Ekran kartını 3060 veya 4060 ile güncelleyebilirsin işlemci yeterli gelir.

Bu sisteme 1 adet daha aynı RAM'den ekleyip 16 GB Dual yaparsan ve Windows 11 yüklersen bozulana kadar kullanırsın. İşlemci yeterince güçlü o oyunlar için. Ekran kartını 3060 veya 4060 ile güncelleyebilirsin işlemci yeterli gelir.
Evet hocam ram'ı 16 GB yapacağım. Ekran kartımı'da RTX 2060 falan yapacağım

Geri
Yukarı