GTX 1050 Ti vs GTX 1650 Super

GTX 1650 Super olduğu kesin.

GTX 1050 Ti bir ara çok abartıldı. Hatırlıyorum giriş seviyesinde GTX 1060 3GB almak yerine sırf "ejideriya" marka güzel prim yaptığı için aynı paraya GTX 1050 Ti alan oluyordu.

Şimdi o arkadaşlar ne yapıyor merak ediyorum. 4GT OC modelini ile arasında ciddi fark olduğunu hatırlıyorum.

GTX 1650 Super olduğu kesin.

GTX 1050 Ti bir ara çok abartıldı. Hatırlıyorum giriş seviyesinde GTX 1060 3GB almak yerine sırf "ejideriya" marka güzel prim yaptığı için aynı paraya GTX 1050 Ti alan oluyordu.

Şimdi o arkadaşlar ne yapıyor merak ediyorum. 4GT OC modelini ile arasında ciddi fark olduğunu hatırlıyorum.
MSI OC modelleri, giriş modellerinden daha iyi oluyor zaten. Ama 1050 Gaming X modelinin 1050 Ti giriş modeli kadar fark yaratması saçma.

MSI OC modelleri, giriş modellerinden daha iyi oluyor zaten. Ama 1050 Gaming X modelinin 1050 Ti giriş modeli kadar fark yaratması saçma.
Eksik yazmışım, fiyat farkı olarak ciddi fark vardı. O dönem önüne gelen madencilik yapıyordu ve garip şekilde Gaming veya Gaming X serisi kartlar bulunmuyordu.

O dönem MSI 4GT OC olanını almıştım. 300-400₺ fark vardı diye hatırlıyorum. Gaming X alanacağına Palit gibi markaların GTX 1060 3GB alınabiliyordu.

Eksik yazmışım, fiyat farkı olarak ciddi fark vardı. O dönem önüne gelen madencilik yapıyordu ve garip şekilde Gaming veya Gaming X serisi kartlar bulunmuyordu.

O dönem MSI 4GT OC olanını almıştım. 300-400₺ fark vardı diye hatırlıyorum. Gaming X alınacağına Palit gibi markaların GTX 1060 3GB alınabiliyordu.
Şimdi de, RX 570 yerine 1650 Super alınabiliyor. Umarım fiyatlar düzelir.

Bütçen nedir hocam? Afedersin ama GTX 1050 ile GTX 1650S karşılaştıran birisi yanlışlıkla GTX 1650 alabilir, gereğinden fazla para verebilir ve onlarcasini yapabilir. Bütçen nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı