GTX 1050 Ti vs RX 470

RX 470, performans bakımından çok daha iyidir lakin o PSU ile uyumlu değil.

RX 470 8 Pin girişi istiyor. High Power 500W 80+ da ise 6 Pin var. Ya 6 pin to 8 pin kablo alacaksınız, ya da başka bir PSU.

@kerim157 Bu arada topladığınız sistem iyi değil. Yeni konu açıp bütçenizi belirtin ben dizerim bir tane.

Bu bütçe ile çok daha iyisi alınır.

Performans konusunda RX 470 daha iyidir. AMD ve NVİDİA kullanmış biri olarak söylüyorum AMD; Vulkan oyun motorunu kullanan oyunlarda daha başarılı. Tam F/P ürünü. Ama yazılımsal olarak gelişmesi gerekiyor. NVİDİA' ya gelince AMD'ye nazaran pahallıdır. Yazılım konusunda çok iyidir. Bana sorarsan RX 470 almanı tavsiye ederim. GTX 1050 Tİ alan arkadaşlarım var performans konusunda pek memnun değiller.

Sent from my D5803 using Technopat Sosyal mobile app

RX 470, performans bakımından çok daha iyidir lakin o PSU ile uyumlu değil.

RX 470 8 Pin girişi istiyor. High Power 500W 80+ da ise 6 Pin var. Ya 6 pin to 8 pin kablo alacaksınız, ya da başka bir PSU.

@kerim157 Bu arada topladığınız sistem iyi değil. Yeni konu açıp bütçenizi belirtin ben dizerim bir tane.

Bu bütçe ile çok daha iyisi alınır.

Benim dizdiğimi beğenmedinmi @Neko

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı